waterworld.com.pl

waterworld.com.pl

Zegluga – dla kogo to sport

Zegluga - dla kogo to sport

Po raz pierwszy opublikowana w 1996 roku, Yugioh to kolekcjonerska gra karciana, która jest nieco skomplikowane, aby odtworzyć. Poszczególne gracze lub zespoły są uprawnieni do obsługi liczbę kart handlowych i dziesiątki pokładów. Każda karta posiada albo dobry albo zły wyimaginowana postać, która pierwotnie pochodzi z YUGIOH anime.zielna góra drewnianymi oknami stoi Znaki mogą być urojone zwierzęta, lub smoki, a gracze muszą wykorzystać swoje magiczne moce, aby przywołać tych stworzeń. Ze względu na wiele różnych kart handlowych Yugioh dostępnych gracze naprawdę mogą dostosować swoją grę i grać stworzeń różnych natur, czy to słabe lub silne.

Karty handlu Yugioh są pogrupowane w trzech. Nie zawierają pokłady startowe, pokłady struktury i paczki Booster. Karty wzmacniające są tym, co gracze używają głównie do dystrybucji kart. Na przykład, w przypadku Konami, opakowanie to wzmacniacz zawiera pięć przypadkowych kart. Każdy zestaw składa się z pięćdziesięciu do sześćdziesięciu kart różnych powierzchniach. W miejscach, gdzie górna karty pokładowe są sprzedawane choć pakiety wzmacniające składają się z dziewięciu kart, które są losowo Assorted. Cały zestaw zawiera kilka lub wiele kart, które są połączone w jedno. Niezależnie od tego dystrybutora choć kaczki przypominające często zawierają większe ilości sztuk kart i często ponownej emisji lub przedruk.

Pokłady starter YUGIOH kart handlowych są dla początkujących do użytku. Mechanika gry i jej podstawowej gry gry kręci się wokół wykorzystania tych kart. Podobnie jak w opakowaniach przypominających, te też posiadają wiele różnych wyimaginowanych bohaterów, ale wszystkie są wzorzyste od tych obserwowanych w drugiej serii anime. Każda talia zawiera karty z czterdziestu do pięćdziesięciu sztuk, z podręcznika, a także maty do gier.
http://djmike.com.pl
– autor artykułu