waterworld.com.pl

waterworld.com.pl

Zeglowanie a zwiedzanie

Zeglowanie a zwiedzanie

Śnienie jest jednym z doświadczeń, że prawie cała ludzkość może powiedzieć, że mają ze sobą wspólnego. Ale dlaczego śnimy? Naukowcy z uniwersytetów na całym świecie zmagają się odpowiedzieć na to samo pytanie. Chociaż istnieje wiele teorii, prawda jest taka, że ??górne naukowcy wciąż nie wiedzą sens za marzeniami i dlaczego śnimy w ogóle.nutraceutyki suplementy diety

Śni zazwyczaj występuje w fazie snu zwane snu REM. Podczas tego głębokiego snu powieki trzepotanie i sny są powszechnie zgłaszane. Podczas REM snu fale mózgowe spowalniają do częstotliwości zwanego poziom gamma.

W zależności od poziomu naszych fal mózgowych, akt myślenia produkuje szereg połączeń między różnymi obszarami mózgu. Niektórzy badacze uważają, że połączenia są wykonane podczas śnienia, które nie mogą fizycznie lub nie muszą być wykonane podczas godzin czuwania. Co to oznacza i co biologiczne sny funkcyjne mogą służyć szczątki powszechnie znana.

Współczesne teorie, jak współczesna teoria śnienia pomyślany przez psychiatrów na Tufts University, widok ten sen jako kierując lub napędzany przez emocje śniącego.

Zeglowanie a zwiedzanie

Współczesna teoria Dreaming utrzymuje, że podczas snu REM połączenia są wykonywane pomiędzy różnymi sekcjami i półkulami mózgu, które nie mogą być wykonane podczas przebudzeń wydawało. Sny następnie byłyby połączenia dokonywane podczas spania myśl, mirroring jawy w jakiś sposób.

Teoria ta uwzględnia zarówno pomysł na symbolikę i funkcję śni. Symbolika będzie bezpośrednio związana z obecnych doświadczeń życiowych. Funkcja snów wtedy byłby jako narzędzie do przetwarzania myśli i doświadczeń jawy. Sny związane z bieżącymi wydarzeniami, zarówno pourazowych i przyziemne, może być środkiem do przetwarzania doświadczenie głębiej w naszej psychice.

Wykorzystując marzenia przetwarzać psychologicznego wpływu codziennych zdarzeń, ludzie mogą po prostu być bardziej produktywne w życiu na jawie http://sklepswanson.pl/witamina-e-naturalna-400iu-100kaps. Poczucie spontanicznego zrozumienia i spokoju można przypisać marzy otwarcie przestrzeni i czasu, aby podjąć się nowych emocji i doświadczeń.

Odkryj ukryte znaczenie snów i sprawdź ten znaczeń snów ocenę zestawu.

– autor artykułu