waterworld.com.pl

waterworld.com.pl

Gdzie zeglowac

Pierwszy może być tak, że my doskonale wiadomo, że powinniśmy zastosować porady dla siebie. To tak, jakby akceptując samą odpowiedzialność, aby pomóc innym, to znaczy, że naprawdę „muszą” podążać własną porady też.

Ale to „muszą” może mieć efekt przewrotny. Tak szybko, jak postrzegamy coś jako „mają do” sprzeczny zachowanie poznawcze może wtedy kopać sabotować nas. To jest wyzwalany po prostu! W tym momencie, że karmimy naszej podświadomości z wiadomością, że czujemy mamy coś zrobić, to wolontariat, aby pomóc nam! Ustala się dla nas strategię twórczą unikania. To pozwala nam umieścić postrzegana mają-OFF.

Druga forma sabotażu może być dziwne nastawienie umysłu. Możemy dążyć do oderwania się od naszej własnej mądrości, widząc ją jako uniwersalnej mądrości, a nie nasze. Możemy zatem powiedzieć sobie, że inni zasługują na to bardziej niż my. Co powoduje, że? Często jest to jakiś wzór zachowań emocjonalnych. Było to więcej niż prawdopodobne, tworzone przez nas jako dziecko lub nastolatek. To zatrzymuje nas w przekonaniu, że śmieszne, podczas gdy inni zasługują na korzyści, nie mamy.

Następnie możemy umocnić wiarę. Możemy starać się cnotę tego braku poczucia własnej wartości. Możemy to zrobić poprzez de-samozapylenie się całkowicie. Robimy to do momentu, w którym zapewniamy wszystkie pomoc i porady sesja noworodkowa kraków dla większości momentów naszego dnia roboczego. W ten sposób możemy uniknąć wszelkich możliwość zastosowania go do siebie dla naszego własnego dobra.

W tym samym czasie, możemy mieć nadzieję, że nasza bezinteresowność jest wynagradzany w jakiś sposób kiedyś W międzyczasie mamy nadzieję, że nasza działalność na rzecz osób trzecich jest oceniana jako godne pochwały. Prawda jest taka, że ??jest samobójcze. W każdym razie, przez większość czasu, odbiorca naszej pomocy wyczuwa niedopasowania intuicyjnie.

– autor artykułu