waterworld.com.pl

waterworld.com.pl

Co to jest zegluga morska

Co to jest zegluga morska

Istnieje wiele nieznanych historie Kopciuszek, które nie są tak znane jak wersja Walt Disney opowieści. Chociaż Disney spopularyzował rozpoznawalną historię, jest tam kilka książek obrazkowych z różnych adaptacji baśni o Kopciuszku, które są warte przeczytania. Te historie Kopciuszek na pewno rozrywkę każdemu, kto kocha księżniczkę żużel.

Jeden z moich ulubionych historii Kopciuszka jest Cindy Ellen: Wild Zachodnia Kopciuszek, napisany pakoenergy.pl – toczenie wrocław przez Susan Lowell i zilustrowane przez Jane Manning. W tym zachodnim Cinderella narracji, ojciec Cindy Ellen żeni „The orneriest kobietę na zachód od Missisipi”. Oprócz rodeo i tańca kwadratowy, złotym sześć-gun zawiesia wróżka i diament wysadzane ostrogi, jest skręt do historii. Cindy Ellen wróżka obdarza jakąś smykałkę na młodego cowgirl.

Co to jest zegluga morska

Jest to wspaniała historia Kopciuszka dla każdego, kto lubi westerny i rodeo i docenia widząc Cindy-Ellen zmienić więcej niż jej wygląd zewnętrzny. Nadawanie smykałkę Cindy Ellen wróżka jest znakomitym dodatkiem do fabuły.

Inną popularną odmianą jest historia Kopciuszka Cinder Edna napisany przez Ellen Jackson i zilustrowane przez Kevin O’Malley. Cinder Ella i żużel Edna są sąsiedzi, którzy mają podobne okoliczności (a znaczy macocha, która sprawia, że ??nie wszystkie prace), ale obie dziewczyny obsługiwać swój wolny czas w bardzo różny sposób. Cinder Ella siedzi w żużlu na koniec dnia, w przeciwieństwie do Cinder Edna, zmotywowanego rozrusznik, który uczy się nowych receptur i nowe dowcipy, a nawet zarabia dodatkowe pieniądze od sąsiadów, wykonując prace dorywcze. Obie dziewczynki idą na bal i spotkać księcia (który zakochuje się Cinder Ella) i jego młodszy brat (który zakochuje się Cinder Edna).

– autor artykułu